HOME

Ambitne pomysły napędzane pasją do latania. Tak powstała firma Aereo Eli Costruzioni Aeronautiche, której jedynym celem jest stworzenie ultralekkich śmigłowców, bezpiecznych i oferujących takie same, jeśli nie lepsze, usługi jak samoloty lotnictwa ogólnego.

Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój techniczny produktów, który osiągamy poprzez połączenie rzemieślniczego kunsztu z technikami przemysłowymi. Ciągłe poszukiwanie prostych, ale skutecznych rozwiązań umożliwia nam stworzenie unikalnych maszyn.
Marka YOYO HELICOPTER jest synonimem nowego sposobu latania: uniwersalnego, skutecznego i bezpiecznego.

W pobliżu lotniska Aeroporto dei Parchi w prowincji L’Aquila w Abruzji mieści się nowoczesna i otoczona zielenią siedziba firmy. Właśnie tam, oprócz linii produkcyjnej, znajdują się specjalnie przygotowane pomieszczenia do przeprowadzania konserwacji i remontów maszyn – ma to
zapewnić wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

W celu stworzenia śmigłowców wzorcowych w swej kategorii jakość produktów jest nieustannie kontrolowana, począwszy od wyszukiwania materiałów, dzięki pomocy wysoko kwalifikowanych zewnętrznych dostawców, wspieranych przez najnowocześniejsze techniki projektowania.
Wytyczne projektu wzorowane są na znanych i przetestowanych rozwiązaniach. To pozwalają przypisać naszym maszynom cechy takie jak niezawodność i bezpieczeństwo, a także uniknąć niepewnych wyborów. Elementem, który nas wyróżnia jest połączenie nowatorstwa i tradycji poprzez ciągłą ewolucję technologiczną i wypróbowane rozwiązania techniczne.

Firmą serwisującą w środkowej Europie jest Lars Helicenter - Poznań.